07

Sunday, March

Appalachy, stolica stanu Waszyngton kapitol USA

Flirt na śniadanie
 /  / Flirt na śniadanie
Flirt na śniadanie

Flirt na śniadanie

Flirt na śniadanie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Flirt na śniadanie

Czego kobieta może spodziewać się we Francji … czyli krótki reportaż o francuskich mężczyznach

„Dzień dobry, ma chérie!“ Zapach świeżej bagietki i café au lait wypełnia sypialnię, gdy świeżo ogolony Pierre przekracza próg. Czule szepcze jej do ucha komplementy. Ona uśmiecha się.

Ha! Można pozazdrościć, czyż nie? No cóż, przyjrzyjmy się nieco dokładniej. Sielanka śniadania w łóżku nie trwa bowiem zbyt długo. Już po drugiej bagietce zjedzonej przez nią Pierre dziwnie patrzy i pyta, czy kolejny kawałek aby na pewno jest konieczny. „Za dużo jesz, ma chérie.“ Zgoda, większość Francuzek rzeczywiście jest smukła niczym bagietka. Ale czy akurat Pierre ma decydować o tym, ile należy zjeść na śniadanie?

Oczywiście Francuz z pewnością jest dobrym kochankiem. Stereotyp nie bierze się z nikąd. A bezpośrednie „Voulez-vous… avec moi?“ też nie jest jego najbardziej wyrafinowanym sposobem na poznanie i poderwanie kobiety. Arsenał jego środków jest znacznie bogatszy. Błyskotliwa i intelektualna pogawędka okraszona komplementami gwarantuje powodzenie u płci pięknej.

Po udaniu się do sypialni jej oczom nie ukazuje się jednak spodziewany perfekcyjny kochanek, lecz…Asterix. Asterix? Spokojnie. Nawet najbardziej zadbany i dobrze ubrany Francuz często lubuje się w skarpetkach ozdobionych różnymi motywami. Grzyby, ptaki czy postacie z komiksów cieszą się szczególną popularnością i uważane są za wyjątkowo zabawne.

Ale nie należy się tym zamartwiać – w końcu nie musimy od razu poślubiać owego pana! Zresztą i tak jest już dawno żonaty – z bliższej znajomości z francuskim mężczyzną rzadko wychodzi coś poważniejszego. Ale może to i lepiej, gdyż jako partner i tak zawsze jest bezpodstawnie zazdrosny. Zawsze. Ale być kochanką Pierre’a: chętnie! Gdyż nikt na świecie nie szepcze tak seksownie „kocham cię”…

About the author:

Related posts