07

Sunday, March

Appalachy, stolica stanu Waszyngton kapitol USA

Wolontariat w Hiszpanii – oferta
 /  / Wolontariat w Hiszpanii – oferta
Wolontariat w Hiszpanii – oferta

Wolontariat w Hiszpanii – oferta

Wolontariat w Hiszpanii – oferta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Hiszpańska organizacja Ayuntamiento de Elche poszukuje wolontariusza interesującego się ogrodnictwem oraz ochroną środowiska. Każdy zainteresowany współpracą może brać udział w rekrutacji!


Wolontariat za granicą to niezwykła szansa poznania obcej kultury oraz przede wszystkim udoskonalenia/poznania języka obcego. Dlatego każdego, kto chciałby praktykować język hiszpański powinna zainteresować poniższa oferta wolontariatu:)

Co będzie należało do zadań wolontariusza?

Zadaniem wolontariusza będzie dbanie o zieloną przestrzeń wokół organizacji oraz o promowanie ochrony środowiska wśród lokalnej społeczności. Dodatkowo wolontariusz zostanie zaangażowany w działania organizacji goszczącej na rzecz dzieci, młodzieży oraz potrzebujących osób dorosłych.

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu, które znajdują się w bazie projektów Wolontariatu Europejskiego: 2010-ES-66.

Ważne: Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z jedną z organizacji wysyłających wolontariuszy za granicę w ramach Wolontariatu Europejskiego, a swoje CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny w języku angielskim przesłać do koordynatora projektu.

Gdzie: Elche (Hiszpania)
Kiedy: 2013
Kontakt: Nieves Lillo Herranz
E-mail: juventud@ayto-elche.es
Deadline: 06-03-2013

About the author:

Related posts