Szkoła BRIGHTON

0
49
5/5 - (1 vote)

Brighton to rozrywkowe, żywe miasto znane z fantastycznego, towarzyskiego stylu życia mieszkańców. Miasto pełne jest klubów, barów oraz restauracji. Ponadto Brighton ma 2 uniwersytety i jest dobrze znanym międzynarodowym centrum konferencyjnym. Nadmorska lokalizacja dodaje miastu relaksującej ale zarazem ekscytującej atmosfery.

SZKOŁA:

Szkoła szczyci się już ponad 40 letnim doświadczeniem w udostępnianiu wysokiej jakości kursów dla uczniów w każdym wieku oraz z każdego zakątka świata. To szkoła, której placówki ulokowane są w takich miastach jak: Brighton, Cambridge, Edynburg, Londyn, Margate, Oxford oraz Trebinshun. Szkoła oferuje także takie programy jak Language Homestay, Language Holidays i Language Services.

Szkoła mieści się w różnych miastach Wielkiej Brytanii ale jej siedziba to Brighton gdzie zajmuje 2 eleganckie budynki z łatwym dostępem do centrum miasta oraz do nabrzeża. Obydwa budynki oferują wolny dostęp do internetu oraz poczty elektronicznej. W głównym budynku uczniowie mają możliwość rozkoszowania się ciepłymi posiłkami, przekąskami oraz napojami w szkolnej kawiarence.

RODZAJE KURSÓW:

“We can take care of everything: transfers to our centres, accommodation, social activities and insurance. All you have to do is choose which course you want to study and where- leave the rest to us”

Szczegóły, aktualności i nowości u konsultantów RASTA

– ENGLISH WORLD 20 (zajęcia popołudniami)- nauka popołudniami i wolne poranki na zwiedzanie, relaks lub naukę we własnym zakresie,

– ENGLISH WORLD 20 (zajęcia rano)- nauka rano i wolne popołudnia na zwiedzanie, relaks lub naukę wewłasnym zakresie,

– ENGLISH WORLD 30 – “szybka poprawa”, szeroka gama popołudniowych kursów,

– ENGLISH WORLD 40 – super intensywny kurs ,

– JĘZYK ANGIELSKI I WYPOCZYNEK (1 cały dzień nauki, 2 dni rekreacji i wycieczek w tygodniu),

– KURS ROK AKADEMICKI (nauka przez 9 miesięcy) lub SEMESTR AKADEMICKI (nauka przez 6 miesięcy),

Przeczytaj również:  Missisipi

– KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU TYPU CAMBRIDGE,

– KURS PRZYGOTOWUJACY DO EGZAMINU IELTS,

– KONSULTACJE INDYWIDUALNE,

– UNIVERSITY FOUNDATION (gwarancja ukończenia kursu sukcesem),

ZAKWATEROWANIE:

– pobyt w domu rodziny (nocleg, śniadanie, wieczorny posiłek lub opcja bez wieczornego posiłku), pokoje do dyspozycji pojedyncze lub 2-osobowe,

– pobyt w domu rodziny o podwyższonym standardzie (nocleg, śniadanie i wieczorny posiłek lub opcja bez wieczornego posiłku); pokoje pojedyncze,

– Budget Residence (tylko latem); wyżywienie we własnym zakresie, pojedyncze pokoje,

– Suit Residence (tylko latem); wyżywienie we własnym zakresie, pojedyncze pokoje,

– Hotel (nocleg i śniadanie); pokoje wspólne i pojedyńcze.

ODBIÓR PRZEZ SZKOŁĘ:

– z lotnisk:
London Gatwick (56 funtów – opłata w jedną stronę),
London Heathrow (89 funtów – opłata w jedną stronę),
London Stansted (166 funtów – opłata w jedną stronę),
London Luton (170 funtów- w jedną stronę),
Ashford (Eurostar) (111 funtów- w jedną stronę),

– z centrum London City (122 funty opłata w jedną stronę).

REJESTRACJA:

Nasz Konsultant pomoże Państwu wypełnić szczegółowy Formularz Zgłoszeniowy w j. angielskim dla Uczestnika Kursu oraz odpowie na wszelkie dodatkowe pytania związane z konkretnym kursem i konkretnym terminem wyjazdu. Prosimy dokładnie zapoznać się i podpisać umowę miedzy Uczestnikiem a Szkołą i dostarczyć ją do naszego Biura. Pełna opłata za kurs musi być wpłacona przed zarezerwowaniem miejsca na kursie.

UBEZPIECZENIE:

Ubezpieczenie dla uczestników kursu organizowane jest przez “Endsleigh”- największą na świecie firmę zajmującą się ubezpieczaniem uczniów. Stworzona została specjalnie z myślą o międzynarodowych uczniach. Koszt (wykup polisy) uzależniony jest od długości trwania kursu.

ODWOŁANIE:

Powinno być złożone pisemnie. Szczegółowe warunki zawarte są w umowie między Uczestnikiem a szkołą.