Praktyki w Niemczech – Viadukt 12.

0
136
4/5 - (1 vote)

Viadukt Jobs und Praktika to program praktyk w Niemczech dla studentów i absolwentów studiów wyższych, zarówno z Niemiec, jak również z Polski. Wydarzenie organizowane jest we Frankfurcie z inicjatywy biura karier Uniwersytetu Viadrina. Targi pracy i praktyk stanowią doskonałą platformę informacyjną dla pracodawców poszukujących młodych, zdolnych pracowników, jak również dla studentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w Niemczech.

Targi adresowane są dla studentów kierunków związanych z prawem, ekonomią, ale również humanistycznych, poszukujących nie tylko możliwości odbycia stażu czy praktyki w Niemczech, ale również tematu do pracy magisterskiej. Równolegle z targami odbywają się tutaj również panele dyskusyjne z pracodawcami, prezentacje firm i inne wystąpienia tematyczne.

Na Targach prezentują się różnorodne firmy: od lokalnych, przez regionalne, krajowe i międzynarodowe, które poszukuję wykształconych specjalistów do pracy. Co najważniejsze dla zwiedzających: każdy poszukujący wiedzy i doświadczenia może wziąć udział w targach BEZPŁATNIE.

Najbliższa edycja planowana jest na wiosnę 2014 roku!

Przeczytaj również:  Autostrady – opłaty i poruszanie się - Wakacje w USA