Studia i Aktorstwo w Hollywood!

0
248
5/5 - (1 vote)

ProStudy otwiera drzwi do kariery filmowej dla przebojowych osób żądnych przygód i nowych doświadczeń. Jeżeli wierzysz w siebie, jesteś utalentowany i chcesz pracować w branży filmowej, nauka w szkole aktorskiej w Hollywood to pewna droga do kariery, która wyniesie Cię ponad przeciętnego studenta.

Oferujemy trzyletni program w najstarszej szkole aktorskiej na Zachodnim Wybrzeżu, założonej w latach dwudziestych.

W pierwszym roku nauki szkoła szczególny nacisk kładzie na podstawy aktorstwa. Klasy te obejmują zajęcia nie tylko z fonetyki, artykulacji, motoryki narządów artykulacyjnych, czy też panowania nad oddechem, ale również nad odpowiednią postawą ciała, poruszaniem się na scenie oraz koncentracji.

Podczas drugiego roku studenci uzyskują wiedzę jak interpretować i analizować charakter sceniczny. Dzięki praktycznym zajęciom, student uzyskuje wiedzę jak poprawnie poruszać się na scenie, czy też przed kamerą.

Podczas ostatniego roku program nauczania skupia się głównie na realizowaniu pełnometrażowych produkcji, musicalach, a przede wszystkim na technice filmowej.

Dodatkowo , po ukończeniu pierwszego roku aktorstwa, studenci otrzymują pozwolenie na pracę, które umożliwia praktyczne doskonalenie umiejętności aktorskich w Hollywood, a zarazem możność zarabiania pieniędzy.

Po trzyletnim przeszkoleniu aktorskim w Hollywood możemy być pewni, ze kariera to kwestia czasu i własnej kreatywności.

Aby zakwalifikować się do Hollywoodzkiej Akademii Aktorstwa, należy ukończyć szkołę średnią, oraz wykazywać się płynną znajomością języka angielskiego, która jest sprawdzana przed ProStudy Test Center w Warszawie.

ProStudy otwiera drzwi do kariery filmowej!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami!

Od zawsze pasjonowałem się piłką nożną. W czasie 2-go roku studiów w Polsce postanowiłem wyjechać do USA.

Dziś, już jako absolwent amerykańskiej uczelni, jestem dumny ze swojej decyzji.
Przeżyłem niezapomniane chwile na uczelni, zarówno naukowe jak i towarzyskie. Łączyłem swoją pasję sportową z nauką – na co pozwala amerykański system akademicki.

Przeczytaj również:  Sea World

Studiowałem z przekonaniem, że każdy dzień zbliża mnie do kariery zawodowej i przyczynia się do udoskonalania mojego angielskiego. I tak się stało!

Dziś jestem szczęśliwym mieszkańcem Illinois, który odnalazł swoje przeznaczenie i realizuje się zawodowo.