Studia w USA

0
55
4/5 - (1 vote)

Studia poza granicami Polski umożliwiają również bezpośredni kontakt z innymi kulturami i obyczajami.

Dyplom Amerykańskiej uczelni to nie tylko pewna kariera, to również pakiet niezapomnianych wrażeń i wspomnień zdobytych w trakcie zajęć praktycznych,
jak i podczas mieszkania w miasteczku studenckim, potocznie nazywanym campusem.

Dzisiejsze czasy postępującej globalizacji wymagają wykwalifikowanych pracowników,
którzy poza tradycyjną edukacją, zdobyli również wiedzę praktyczną w trakcie studiów. Amerykańskie uczelnie dokładają wszelkich starań, aby każdy program akademicki był nasycony treningiem praktycznym. Bogate wyposażenie uniwersytetów amerykańskich pozwala na pogłębianie i rozwój wiedzy nawet dla najbardziej wymagających studentów. Miliony dolarów zainwestowane w laboratoria dla studentów to codzienność dla każdej szanującej się uczelni w Stanach Zjednoczonych. Również szerokie zaplecze sportowe pozwala studentom rozwijać talenty atletyczne i podtrzymywać aktywny tryb życia.

Studia w USA to niezapomniana przygoda i gwarancja osiągnięcia sukcesu!
Ty również możesz studiować na amerykańskiej uczelni. ProStudy dołoży wszelkich starań aby uzyskać jak najlepsze stypendium na Twojej wymarzonej uczelni w Stanach Zjednoczonych.

W 2004 roku rozpoczęłam studia na uniwersytecie w Tarnopolu. Po kilku miesiącach wiedziałam, że chcę osiągnąć cos więcej.
Chciałam wyjechać na studia do innego kraju, ale nie miałam pojęcia jak się za to zabrać.

Internet – w końcu tam jest wszystko!
Po kilkudniowych wyszukiwaniach, natrafiłam na firmę ProStudy.
Dzięki nieograniczonemu kontaktowi z jej przedstawicielami, w mgnieniu oka znalazłam się na uczelni w USA. Po przybyciu pozytywne zaskoczenie. Wszystko poukładane, duże, przestrzenne i przede wszystkim przyjaźni ludzie i ta atmosfera.
Nie da się tego opisać słowami, trzeba tam być!

Dziś, już jako absolwentka amerykańskiej uczelni, pogłębiam swoją wiedzę na kolejnym uniwersytecie, robiąc tzw. podyplomówkę. Wierzę, ze już za kilka miesięcy będę pracownikiem medycznym w jednym z czołowych szpitali w USA.

Przeczytaj również:  Kanały wodne w północnej Polsce